OBÓZ LETNI OSTRÓDA 2021

eM Dance OSTRÓDA 2021

UWAGA! Najważniejsze informacje:

WYJAZD 20.07. (WTOREK) zbiórka pod eM Studio ul. Pabla Nerudy 1 na parkingu o godz. 9:30, wyjazd najpóźniej godz. 10:30

Jeśli rodzice mają potrzebę zamawiać policje, żeby sprawdziła autokar (pojazd będzie oczywiście wcześniej sprawdzony, ale wiemy, że zdarza się sytuacja, gdzie rodzice chcą jeszcze we własnym zakresie wykonać dodatkową kontrolę). Autokar będzie podstawiony już od 9:00, Prosimy nie zamawiać później, żeby nie opóźniać wyjazdu (po 9:30)!!

UWAGA! Pod Autokarem zgłaszamy się do SWOJEGO wychowawcy i oddajemy mu wypełnione oświadczenia COVID oraz pieniążki na zgrzewki wody + jeśli ktoś jeszcze nie oddał to kartę obozową UWAGA! Warunkiem uczestnictwa w naszym wyjeździe jest oddanie wspomnianych dokumentów!

Przyjeżdżamy na obiad potem zajęcia od razu pierwszego dnia i kolacja i zebranie organizacyjne.

POWRÓT 30.07. (PIĄTEK) po śniadaniu (g.8:00) pakujemy się i ok 9:30/10 wyjazd, więc w Warszawie będziemy ok. godz. 14:00.

Jeśli są osoby niepełnoletnie, które będą same wracały spod autokaru do domu, prosimy o napisanie zgody i przekazanie jej pod autokarem wychowawcy (przed wyjazdem!) 

Kierownik obozu: Mariusz Przybyszewski

WODA na wyjazd: Polecamy Bidony z filtrem! 

Dla osób, które nie będą miały bidonów organizujemy zgrzewki wody, które można u nas zamówić: 1 zgrzewka 10zł zamówienia u pana Mariusza, który ma listę zamówień. PŁATNOŚCI ZA WODĘ dokonujemy PRZY AUTOKARZE gotówką najlepiej już odliczoną.

NA MIEJSCU KAŻDA WODA MUSI ZOSTAĆ PODPISANA (wychowawcy będą mieli markery)

Polecamy ZABRAĆ COŚ NA KOMARY mieszkamy w lesie nad jeziorem!!

ZAKAZ zabierania telefonów komórkowych na treningi i gry wieczorne: na obóz można zabrać telefon jednak ograniczamy używanie! 

NIE chodzimy SAMI na plażę, zawsze pod opieką wychowawcy.

Na obozie zostanie również zorganizowany konkurs czystości (obowiązuje porządek w pokojach!)

Prosimy zabrać odpowiednią ilość bielizny, stroje kąpielowe, klapki, buty na zmianę na treningi, NAKRYCIA GŁOWY, starsze grupy również buty NA OBCASIE (planujemy dla chętnych najstarszych warsztaty high heels)

Trenujemy już od pierwszego dnia. W sobotę (24.07.) odbędą się warsztaty taneczne hip hop commercial z zaproszonym z zewnątrz instruktorem, a w niedzielę (25.07.) dzień wolny od treningów odpoczynek, rejsy łódkami i gry terenowe

Prosimy zabrać ze sobą również MASECZKI zasłaniające usta i nos, ponieważ nadal obowiązuje przepis, że w autokarze oraz przy ewentualnych wycieczkach do miasta do sklepu będzie trzeba ich użyć.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z panem kierownikiem lub z organizatorką obozu panią Martą Pacholak,

pozdrawiamy serdecznie,

Studio tańca eM

Zapraszamy na najlepszy obóz taneczny!

Termin: 20-30.07.2021r.

Mnóstwo pozytywnej energii, atrakcji, treningów, gier wieczornych! Profesjonalna kadra instruktorska, warsztaty z różnych styli do wyboru, 11 dni przepełnione tańcem po brzegi!

Przepiękny ośrodek BAJKA nad samym jeziorem, duże sale taneczne, sprzęt wodny, ok. 3,5 godziny treningów dziennie: taniec, akrobatyka, technika, warsztaty taneczne, pokoje z widokiem na jezioro i mnóstwo, mnóstwo atrakcji!

Obóz taneczny przygotowany specjalnie dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 roku życia. Zajęcia na różnych poziomach zaawansowania dostosowane do tancerzy. Planujemy mnóstwo zajęć tanecznych w różnych stylach (możliwość wykupienia dodatkowych lekcji indywidualnych lub grupowych; szczegóły pod nr tel: 883 023 030). Popracujemy nad progressem tanecznym, jednocześnie spędzając bardzo wesoło czas nad przepięknym jeziorem! Po naszym obozie każdy tancerz przeskoczy na wyższy poziom zaawansowania!

Karta obozowa

Prosimy o pobranie karty obozowej, wypełnienie i dostarczenie na recepcję Studia Tańca eM do 18.06.2021 r. karta do pobrania z linku poniżej:

Koszt:
1980 zł przy wpłacie pierwszej zaliczki do 20.03.2021 r.
2080 zł przy wpłacie zaliczki po 20.03.2020 r.

(UWAGA! Prosimy o przelewy związane z obozem jedynie na wyznaczone do tego konto, jest to inny numer konta, niż ten od płatności za zajęcia. Nr konta do opłat za obóz: 15 1090 1014 0000 0001 4760 5533).

Wpłata zaliczki jest gwarancją rezerwacji miejsca oraz jest to bezzwrotny zadatek na wyjazd. Przy wpłacie zaliczki prosimy również o podpisanie regulaminu wyjazdu (do pobrania poniżej lub na recepcji naszego Studio)
Liczba miejsc ograniczona!

Opłaty za obóz:

 • I rata do 20.03.2021 r.: 500 zł (gwarancja rezerwacji miejsca i bezzwrotny zadatek na wyjazd)
 • I rata po 20.03.2021 r.: 600zł (gwarancja rezerwacji miejsca i bezzwrotny zadatek na wyjazd)
 • II rata: 700 zł do 20.05.2021 r.
 • III rata: 780 zł do 01.07.2021 r.

Zaliczkę należy wpłacić gotówką na recepcji eM Studio lub na konto: 15 1090 1014 0000 0001 4760 5533

UWAGA! U nas zrealizujecie Polski Bon Turystyczny! Wystarczy wysłać nam maila z kodem i informacją jaką kwotę zgłaszamy oraz opisem bonu! Wszelkie dodatkowe informacje pod nr tel: 883 023 030

W cenie obozu tanecznego zapewniamy:

 1. OŚRODEK WYPOCZYNKOWY BAJKA, pokoje 4 i 6 osobowe, wszystkie z przepięknym widokiem na jezioro http://turnusy.owbajka.pl/
 2. Wyżywienie- 3 posiłki dziennie + podwieczorek (możliwość zamówienia indywidualnej diety dla uczestnika- szczegóły pod nr tel: 883 023 030)
 3. Przejazd autokarem na trasie Warszawa-Ostróda-Warszawa (realizowany przez sprawdzonego przewoźnika)
 4. Opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej i wychowawczej, opiekę medyczną
 5. Zajęcia taneczne- ok. 3,5 godziny dziennie (na profesjonalnych salach treningowych)
 6. Ognisko z pieczeniem kiełbasek
 7. Wypożyczalnię sprzętu wodnego
 8. Dostęp do prywatnej plaży hotelowej z wyznaczonym kąpieliskiem (nad jeziorem Drwęckim) pod okiem ratowników
 9. Niespodziankowe warsztaty taneczne
 10. Wycieczka łódkami pod opieką wychowawców i ratowników na bezludną wyspę!
 11. Bogaty program rekreacyjno-sportowy: konkursy wieczorne z nagrodami, gry terenowe, horror story, wieczorki tematyczne
 12. Ubezpieczenie NNW na wyjazd
 13. Koszulki eM Studio Camp 2021! 🙂

Zapisy w recepcji eM Studio, pod nr tel: 883 023 030 lub mailowo: emstudiotanca@gmail.com

Przypominamy, że gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki!

Uwaga! Informujemy, że wpłacone środki mogą zostać zwrócone tylko w przypadku wprowadzenia przez Ministerstwo Zdrowia ograniczeń związanych z COVID-19, które spowodowałyby odwołanie obozu.

INFORMACJA na temat odwiedzin Rodziców/Opiekunów na obozie:
Uprzejmie informujemy, że kierując się dobrem powierzonych nam pod opiekę dzieci i stosując się do wytycznych związanych z zagrożeniem COVID-19, w sezonie 2021 nie ma możliwości odwiedzin/wejścia na teren obozu lub odbioru tymczasowego dziecka. Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do zakazu. Ewentualny odbiór dziecka możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu z Kierownikiem obozu i odbywa się przed bramą wjazdową.

A tak bawiliśmy się poprzednim razem!

%d bloggers like this: