eM Studio ONLINE

Z uwagi na obecną sytuację w najbliższym czasie zapraszamy do udziału w naszych zajęciach przez internet.
Wróciliśmy na salę, jednak jeśli nie możesz tańczyć z nami stacjonarnie w eM Studio, zapraszamy do zajęć ONLINE na żywo z treningów na sali!
Wybierz grupę i ćwicz razem z nami!:)

Zapraszamy serdecznie na zajęcia taneczne ONLINE prosto z naszego obozu letniego!
Jeśli nie możesz z nami jechać, a chcesz być na bieżąco z nowym materiałem, w tym roku wyjątkowo masz możliwość wzięcia udziału w treningach obozowych bez wychodzenia z domu!
Do wyboru dwa pakiety:
☀️Choreografia grupy turniejowej lub choreografia warsztatowa (1h dziennie)
☀️Pakiet zajęć wybranej grupy na obozie (ok 3,5h dziennie)


Do wyboru pakiety grup:
–> Show Dance Squad/Candy Crew (1h choreografii turniejowej + 1h akrobatyki + 1h techniki tańca + 45min stretchingu co drugi dzień + 3h warsztatów commercial 1.08.)
–> United Crew (1h choreografii turniejowej, 1h akrobatyki, 1h choreografii modern w pierwszym tygodniu, w drugim 1h choreografii afro dancehall + 45min stretchingu co drugi dzień + 3h warsztatów commercial 1.08.)
–> Cookie Squad (1h choreografii turniejowej, 1h akrobatyki, 1h choreografii modern w pierwszym tygodniu, w drugim 1h choreografii afro dancehall + 45min stretchingu co drugi dzień + 3h warsztatów commercial 1.08.)
–> Fordance Jazz/Modern (75min choreografii turniejowej + 1h akrobatyki + 1h techniki tańca + 45min stretchingu co drugi dzień + 3h warsztatów commercial 1.08.)
Zajęcia taneczne odbywają się od 27.07. do 6.08. (niedziela wolna od zajęć, a 1.08. mamy technikę i warsztaty)
CENNIK:
* 1h dziennie choreografii turniejowej wybranej grupy lub 1h dziennie choreografii warsztatowej (modern+afro dancehall) (w sumie 9h zajęć) 100zł
* Pakiet zajęć wybranej grupy na obozie 350zł
Zapraszamy do zapisów mailowo: emstudiotanca@gmail.com lub telefonicznie: 883 023 030

W ŚRODY ZAPRASZAMY na zajęcia ONLINE z Oliwią Ratyńską: godz. 18:30-19:30 GR. AFRO DANCEHALL Live

Przypominamy, że zapisujemy się mailowo: emstudiotanca@gmail.com wysyłając potwierdzenie płatności (30 zł za tydzień każdą z grup GRUP do wyboru wg grafiku oraz 15 zł za grupę 4 Afro Dancehall).
W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko uczestnika zajęć oraz daty, na które się zapisujemy.

GRUPA AFRO DANCEHALL Live

To zajęcia otwarte dla każdego, poziom podstawowy/średnio-zaawansowany głównie dla dorosłych, ćwiczenia na poprawę kondycji, wzmacnianie mięśni pośladków, choreografia afro dancehall.
RAZ W TYGODNIU koszt: 15 zł za pojedyncze zajęcia

Po każdych zajęciach można wysłać nagranie swojego tańca instruktorowi, żeby można było dostać porady co poprawić 🙂 Stawiamy na rozwój! 🙂


KONKURS TANECZNY Międzynarodowy Dzień Tańca #homeedition

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca ogłaszamy konkurs taneczny ONLINE!:)

Zgłosiło się mnóstwo wspaniałych osób, wybraliśmy pięciu finalistów, a zwycięzców wybraliście za pomocą głosowania:)

WYNIKI naszego KONKURSU ONLINE:

I miejsce: Nina
II miejsce: Natalka
III miejsce: Laura

Gratulujemy również wyróżnionym: Agatce, Kini i Łukaszowi!
oraz wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział!!

NAGRODY:
I miejsce:
2 tygodnie darmowych zajęć w wybranej grupie eM Studio ONLINE + torba z prezentami od eM

II miejsce:.
Tydzień darmowych zajęć w wybranej grupie eM Studio ONLINE + torba z prezentami od eM

III miejsce:
Torba z prezentami od eM Studio

Po odbiór nagród prosimy zgłosić się telefonicznie: 883 023 030 lub na messengerze na Facebooku 🙂 GRATULACJE!!

Przedstawiamy Wam naszych wybranych finalistów:

Tańcz w domu!

Zapraszamy nasze grupy do powtarzania swoich dotychczasowych układów w domach! Załączamy linki do Waszych mixów piosenek, do których tańczyliście w tym sezonie:

Cookie Squad remix turniejowy: https://youtu.be/DaKZMb_cAXY

Show Dance Squad remix turniejowy: https://youtu.be/V3CnwDx92wc

Releve remix turniejowy: https://youtu.be/JbJyhDiRvpY

United Crew remix turniejowy: https://www.youtube.com/watch?v=ofva84FjCUw&feature=youtu.be

Candy Crew remix: https://youtu.be/_iBHc_XBSOc

<ładujemy resztę piosenek już niedługo wszystkie remixy będą tutaj widoczne;)>


Drodzy Tancerze, Kursanci, Rodzice,

Jak zapewne wiecie, z uwagi na obecną sytuację związaną z koronawirusem zostaliśmy zmuszeni, aby w trosce o Wasze i nasze zdrowie zawiesić zajęcia w naszej szkole tańca aż do odwołania. Kiedy tylko będzie to możliwe i przede wszystkim bezpieczne dla każdego, drzwi eM Studio znów będą otwarte i na nowo poczujecie, co to znaczy prawdziwy wycisk na sali! 😀 My strasznie nie możemy się doczekać, żeby znowu poczuć tą wspólną energię! 😆 

Możecie być pewni, że jak już wszystko wróci do normy, wznowimy naszą działalność ze zdwojoną siłą! Na daną chwilę najlepsze co możemy teraz zrobić to zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi ludźmi. #zostańwdomu

Cały sezon wspólnie ciężko pracowaliśmy nad naszą formą taneczną. Chcemy ją nadal utrzymywać i budować i tak, jak co roku w czerwcu zakończyć sezon na jak najwyższym poziomie!

Zapraszamy zatem do uczestnictwa w zajęciach tanecznych ONLINE. Jest to na daną chwilę jedyny sposób, żeby wspólnie się ‘spotkać’ i potrenować. Pamiętajcie, że jest to rozwiązanie tymczasowe i kiedy tylko stanie się to możliwe wracamy normalnie na salę!

Zajęcia ONLINE są DOBROWOLNE, nie zmuszamy nikogo jednak zachęcamy, ponieważ bardzo nam zależy na utrzymaniu formy i dalszym rozwoju naszych kursantów!

Poniżej INSTRUKCJA dotycząca naszych zajęć ONLINE:

Prosimy abyście założyli (jeśli ktoś nie posiada) na tą okoliczność konto na Facebooku, ponieważ lekcje ONLINE będą udostępniane na specjalnie do tego stworzonych grupach właśnie na tym portalu. (Założenie takiego konta jest całkowicie bezpłatne, a po tej akcji można je usunąć.)

Zajęcia taneczne ONLINE są skierowane do wszystkich, którzy chcą się dalej rozwijać i podtrzymywać formę (zarówno dla naszych tancerzy grup turniejowych jak i osób, które mają chęć się poruszać, nauczyć tańczyć, porozciągać, kontynuować swoją przygodę z tańcem itp.)

Lekcje online będą transmitowane na żywo w zamkniętych grupach na Facebooku. Filmy z lekcji będą zapisywane i dostępne do końca danego tygodnia. Dzięki temu możecie do woli powtarzać sobie daną lekcję. Na koniec każdego tygodnia (Niedziela 22:00) filmy będą usuwane.

Każda grupa turniejowa dostanie informację, która grupa zamknięta na Facebooku jest dla nich przeznaczona, gdzie będzie można korzystać z zajęć online. Oczywiście można dodatkowo wybrać sobie inną grupę, żeby mieć dostęp do jeszcze większej liczby treningów.

OPŁATY:

Opłatę w wysokości 30 zł za tydzień zajęć należy uiścić na konto bankowe eM Studio: 52 1910 1048 2255 0001 8079 0001. W tytule przelewu prosimy umieścić imię i nazwisko uczestnika zajęć oraz daty za który tydzień opłacamy (np. Anna Kowalska zajęcia taneczne tydzień 6-12.04).

Istnieje również możliwość opłacenia pojedynczej lekcji online. Cena takiej lekcji to 15 zł. W celu wykupienia jej prosimy o kontakt: 501 527 248.

Prosimy o wysłanie do nas na maila: emstudiotanca@gmail.com potwierdzenia wpłaty. Odpisujemy każdemu potwierdzenie udziału w zajęciach i dana osoba zostaje dodana do zamkniętej grupy na Facebooku na wybrany tydzień.

Opłaty za zajęcia można dokonać w każdej chwili, ale pamiętajmy, że im wcześniej to zrobimy tym szybciej będziemy mieli dostęp do lekcji w danym tygodniu.

Tydzień zajęć ZAWSZE zaczyna się w poniedziałek i kończy w niedzielę. (Także jeśli ktoś opłaci dany tydzień w środku tygodnia, to ma dostęp do tych zajęć tak samo do końca tygodnia, ale od dnia, w którym została uiszczona opłata; wszystkie filmy są dostępne w grupie i jest możliwość odtwarzania ich do woli do końca danego tygodnia).

Jak często będą odbywać się lekcje online?

Lekcje online będą odbywać się 3 razy w tygodniu. Od poniedziałku do piątku:
W poniedziałki i czwartki będą się odbywać lekcję ONLINE na żywo z instruktorem, dodatkowo, w  środy będziemy wrzucać nagrania z dodatkowych zajęć (technika/stretching/warsztaty itp.) czasem live, czasem zwykłe nagrania z różnymi dodatkowymi instruktorami. Zajęcia w poniedziałki i czwartki będą prowadzone przez trenera danej grupy.

Przed rozpoczęciem danego tygodnia będziemy wrzucać dokładny grafik na naszą stronę internetową oraz na fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/emdancestudio/ (zachęcamy do polubienia tego fanpage’a, żeby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami związanymi z eM Studio).

Później do końca danego tygodnia filmy będą dostępne dla wszystkich członków grupy.

Podczas lekcji online pracować będziemy jak na normalnych zajęciach czyli jak już dobrze wiecie – rozgrzewka, technika, elementy choreografii.

UWAGA! Istnieje również możliwość LEKCJI INDYWIDUALNYCH. Cena lekcji indywidualnej przez internet to 30 zł/h. W celu wykupienia i ustalenia takich lekcji prosimy o kontakt: 501 527 248.

Zajęcia startują już od 06.04.2020!

Bardzo prosimy o informację czy jesteście zainteresowani taką formą prowadzenia zajęć. Jeśli macie jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu mailowo lub telefonicznie: 501 527 248.

Dla nas też jest to całkowita nowość i wyzwanie, jednak wiecie, że jak zawsze postaramy się dać z siebie wszystko, żebyście mogli jak najwięcej z tych lekcji wyciągnąć!:)

Możecie więc liczyć na pełne zaangażowanie z naszej strony! 😀

Po każdych zajęciach można wysłać nagranie swojego tańca instruktorowi, żeby można było dostać porady co poprawić:) Stawiamy na rozwój!:)


Konkurs tańca ONLINE

Tak wyglądał nasz konkurs ONLINE!:

W konkursie zwyciężyła Karolina Gryczka, a wyróżnienie otrzymała Ines Bulela! Gratulujemy!!! Wszyscy byliście świetni, ale musieliśmy wybrać najlepszych:)

%d blogerów lubi to: