INSTRUKTORZY

Marta Pacholak

Założycielka Studia Tańca eM. Certyfikowana instruktor, choreograf, tancerka. Taniec nowoczesny, hip hop, modern, akrobatyka, choreografia turniejowa, pierwsze tańce.

Tańczy od 8-go roku życia. Uczestniczka i laureatka wielu konkursów tanecznych. Cały czas rozwija się na warsztatach, udoskonalając różnorodne techniki taneczne zarówno w Polsce jak i za granicą (m.in. Broadway Dance Center NY, Pineapple Londyn, Millenium Dance Complex Los Angeles, 68 studio Anglia, PLAYGROUND Los Angeles). Występowała m.in. na deskach Teatru Komedia, Teatru Roma, Stadionu Narodowego w Warszawie. Choreografka i tancerka w reklamach, produkcjach telewizyjnych i projektach artystycznych. Taniec to jej największa pasja, ćwiczenie dla ciała i ducha, jak również świetna zabawa i sposób na oderwanie od codzienności. Na jej zajęciach można nie tylko nauczyć się tańczyć, ale też świetnie się bawić. Lekcje tańca z nią są pełne energii i dobrego humoru. Marta jest również odpowiedzialna za grupy turniejowe, które mają na swoim koncie coraz więcej sukcesów na arenie ogólnopolskiej jak i międzynarodowej.


Szymon Fornalik

Jazz, Modern, Akrobatyka sportowa, Gimnastyka.

Szymon posiada dwa dyplomy instruktora sportu o specjalizacjach taniec oraz akrobatyka sportowa. Były tancerz szkoły tanecznej ”Caro Dance”, z którą niejednokrotnie reprezentował polskie barwy na arenie międzynarodowej. Tańcząc w formacjach, duetach oraz solo w stylach tanecznych takich jak: jazz, modern, show dance oraz hip-hop udało mu się niejednokrotnie stanąć na najwyższym podium w Polsce, Europie i na świecie. Szymon jest instruktorem sportu o specjalizacji taniec. Od lat prowadzi zajęcia z jazzu i tańca współczesnego. Szymon oprócz tańca zajmuje się nauką. Jest studentem wydziału mechanicznego na Politechnice Warszawskiej, a wolny czas spędza na hali grając w siatkówkę. Na zajęciach u Szymona można liczyć na dużą dawkę pozytywnej energii połączonej z ciężką pracą, która doprowadzi do szybkiego progresu widocznego u jego uczniów.


Oliwia Ratyńska

Technika Tańca Jazzowego, Jazz, Modern, Akrobatyka, Afro Dancehall

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w wieku 6 lat. Po kilku latach dołączyła do zespołu tanecznego, gdzie szkoliła się głownie w stylach jazz i modern. Brała udział w licznych zawodach tanecznych gdzie wraz z zespołem uzyskała tytuł mistrza Europy, a nawet świata. W wieku 16 lat wzięła udział w programie You Can Dance 9, gdzie pod okiem profesjonalnych tancerzy szkoliła się w wielu technikach tanecznych. Po udziale w programie telewizyjnym zaczęła prowadzić warsztaty taneczne w technikach jazz i modern. Brała udział również w wielu projektach tanecznych takich jak spoty reklamowe czy teledyski a także festiwalach tanecznych na terenie całej polski. W 2018 roku pracowała również we Włoszech z choreografem tańca współczesnego Jose Rodriguezem, asystując podczas zajęć. Potem 5 miesięcy mieszkała na Majorce pracowała jako tancerka i choreograf na licznych scenach oraz prowadziła zajęcia taneczne w hiszpańskich szkołach tańca zdobywając ogromne doświadczenie. Występuje na licznych scenach i szkoli się na warsztatach w Polsce i zagranicą. Występowała m.in. u boku Edyty Górniak, Sylwii Grzeszczak czy Grzegorza Hyży. Obecnie szkoli się również w technice Afro dance w Polsce oraz w Paryżu u choreografów światowej sławy.


Justyna Barycka

Taniec towarzyski, High Heels

Przestawiamy naszą niesamowitą instruktorkę od tańca towarzyskiego i zajęć High heels. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii, ale też wymagająca Justyna Barycka. Tańczy od 5 roku życia. Przez 16 lat trenowała taniec towarzyski. Jest posiadaczką najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej „S”. Zdobyła kilkukrotnie tytuł Wicemistrzyni Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Występowała na Mistrzostwach Europy i Świata. Tańczyła na turniejach m.in. w Polsce, Anglii, Rosji, Holandii i Chinach. Jest certyfikowaną instruktorką tańca sportowego. Z zajęć z Justynką można bardzo dużo wynieść. Jej pasja i talent do nauczania powodują, że treningi z nią przynoszą wspaniałe efekty. Bardzo indywidualnie podchodzi do każdego kursanta, jest pomocna i ma ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Od 2015 roku występuje na scenie biorąc udział w pokazach tanecznych, teledyskach i produkcjach telewizyjnych, takich jak: Roztańczony PGE Narodowy 2016, Disco Attack 2018, Roztańczony Śląski 2019, II Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2019, Mister Supranational 2016, Miss Polski 2016, Mister Polski 2018, Mister Supranational 2019, “2 Tribute to…”, “Jaka to melodia?”, Wakacyjna Trasa Dwójki 2020, Sylwestrowa Moc Przebojów 2020. Występowała m.in. z Justyną Steczkowską, Dodą, Michałem Szpakiem, Sylwią Grzeszczak czy Roksaną Węgiel. Specjalizuje się w takich stylach jak taniec towarzyski, high heels i commercial.


Aleksandra Majorkiewicz

Taniec nowoczesny, Maluch Dance, jazz, musical

Ola swoją przygodę z tańcem zaczęła w zespole pod okiem Iwony Orzełowskiej uczyła się i szlifowała technikę tańca jazzowego. Brała udział w wielu konkursach i turniejach. Zdobyła między innymi wicemistrzostwo Polski w tańcu jazzowym oraz była finalistką na zawodach 10 państw w Mikołajkach. Od 13 roku życia występowała w różnych spektaklach na deskach Teatru Buffo oraz Teatru Montownia. W teatrze współpracowała min. z Januszem Józefowiczem i Joanną Teślą. W 2011 roku dołączyła do Teatru Tańca Tilt, z którym współtworzyła spektakl ,,Metamorfozy” oraz spektakl ,,Zanim zasnę”. Od 18 roku życia Ola zaczęła tańczyć w zespołach eventowych, występowała między innymi na otwarciu EURO 2012, Orange Warsaw Festiwal, a także na Finale Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy supportując polskie gwiazdy: Urszulę, Afromental czy Enej. Ola od 7 lat również przekazuje swoje umiejętności najmłodszym tancerzom, ucząc ich takich stylów jak jazz, musical, taniec klasyczny i taniec nowoczesny. W swoich układach mocno stawia na technikę, grę aktorską oraz fabułę. Każdy układ Oli to mini spektakl opowiadający różne historie.


Jerry Kowalczyk

Jazz, Modern, Taniec współczesny, Taniec Nowoczesny.

Instruktor i choreograf o Włoskich korzeniach. Kształcił się w Europejskiej Szkole Tańca, w późniejszych latach udzielał się w projektach taneczno-teatralnych, co dało mu możliwość wzięcia udziału, jako jedyna osoba niepełnoletnia w Międzynarodowym Dniu Tańca „Ciało/Umysł”. W wieku licealnym wyjechał do Krakowa, uzyskując tytuł „Aktor Teatru Tańca”, w szkole Taneczno-Teatralnej, gdzie kształcił się z zakresu Wiedzy o Tańcu. Przez ten okres swój warsztat wzbogacił o różne techniki taneczne: taniec współczesny, jazz, modern, taniec nowoczesny jak i zajęcia teatralne. Kończąc edukację szkoły średniej podróżował po Europie: Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Francja, Anglia- szkoląc się tanecznie. Wyjechał również na miesięczne warsztaty do Australii – Perth.
Obecnie jest aktywnym zawodowo instruktorem grup turniejowych w kategoriach: jazz, modern i inne formy tańca i nauczycielem tańca w Szkole Muzycznej I Stopnia. Od 5 lat współorganizuje DANCE CAMP’y za granicą: Bułgaria, Włochy, Hiszpania. Ostatnio, można go również spotkać na turniejach tanecznych w roli sędziego. Jerry jest typowym protagonistą, który zaraża swoją energią innych, jego motto „Możesz tańczyć wszędzie, jeśli tańczysz sercem”. A prywatnie: wulkan energii, zakręcony wariat, miłośnik sportów ekstremalnych, kochający swojego buldoga.


Wiktoria Fornalik

Taniec Jazzowy, Modern, Gimnastyka

Wielbicielka tańca z wiecznym uśmiechem na twarzy i niespotykanym poczuciem humoru będzie opiekować się młodszą grupą jazz. Wiktoria od najmłodszych lat przemierzała parkiety Europy i świata z grupą tańca „Caro dance”. Zdobywała doświadczenie biorąc udział w wielu zawodach o międzynarodowej randze, na których wielokrotnie sięgała po medal. Występowała na wielu różnych scenach głownie w stylach jazzowych i modernowych. Była jedną z najmłodszych i najzdolniejszych tancerek grupy Caro Dance. Prowadzi zajęcia z baletu, jazzu i modernu. Bardzo cierpliwa i skrupulatna instruktorka z niesamowitym podejściem do młodych tancerzy. Na jej zajęciach można się wiele nauczyć. Wiktoria studiuje w Szkole Głównej Handlowej, a w wolnych chwilach lubi zorganizować wyjazdy poza granice Warszawy.


Edwin Siwkowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie o specjalizacji instruktor gimnastyki korekcyjnej. Karierę tancerza zaczął od szkolenia się w technikach jazzowych i w tańcu nowoczesnym pod okiem doświadczonych nauczycieli, takich jak: Anna Wielogórska /formacja Quest/, Beata Wojciechowska /grupa Spin/, Anna Jujka /grupa Tilt/, gdzie brał udział w wielu pokazach i przedsięwzięciach tanecznych. Współtworzył wiele spektakli z Grzegorzem Pańtakiem/”Uwertura Życia”,”Romeo i Julia”/ i z choreografem Teatru Wielkiego Jackiem Tyskim/ „Wiosna Ludów”/. Jednak to hip hop i locking okazały się jego najmocniejszą stroną w tańcu. Podróże do Londynu w celu uczęszczania na warsztaty i intensywne szkolenia w kraju zaowocowały poznaniem wielu znakomitych tancerzy takich jak Joanna Kozłowska i Paweł Tolak z którymi to w 2007r. założył grupę „Belong 2 Beat”. Aktualnie bardzo szanowana ekipę hip hopową w kraju o sporych osiągnięciach zarówno na zawodach /2 msc „Rytm Ulicy 2009”, 1 msc „Wirująca Strefa 2009″/ jak i na deskach teatrów /”Hip hop groove festival 2010 i 2011″/. Jest jednym z czołowych lockerów w Polsce, od kilku lat zajmującym wysokie miejsca na contestach. Niejednokrotnie zdobywał pierwsze miejsca w ogólnopolskich zawodach /”Rytm Ulicy 2008”, „Summer street groove 2011″,”40-600 funk”,” JUSTE DEBOUT POLAND 2012″/.W 2011r. uzyskał półroczne stypendium taneczne w duńskiej szkole „Oure sport & performance”, gdzie przez 5 miesięcy intensywnie rozwijał swoje umiejętności w tańcu hip hop i modern jazz. Od 2011r. aktywny członek i założyciel warszawskiego stowarzyszenia zrzeszającego sympatyków funk styles – „Warszawski Funk”. Ponadto w 2012r. wygrywając pierwsze polskie eliminacje do JUSTE DEBOUT zakwalifikował się do światowego finału odbywającego się w Paryżu 11.03.2012 gdzie wraz z Grzegorzem Polakiem jako pierwsi lockerzy z Polski reprezentowali swój kraj. Na swoich zajęciach, poza podstawowymi krokami, przekazuje wiedzę na temat kultury hip hop i historii lockingu, naucza różnych technik improwizacji. Ceni sobie efektowność w tańcu, dlatego uczy również wielu tricków, ewolucji, parterów i ciekawych obrotów.Jest pozytywnie zwariowaną osoba, dla którego muzyka funk daje największego kopa do tańczenia, swoją pasję do lockingu i hip hopu przekazuje już od wielu lat. Prowadzi zajęcia na których poza sporym wysiłkiem fizycznym dominuje dobra zabawa i pozytywna energia.

%d bloggers like this: