INSTRUKTORZY

Marta Pacholak

Hip hop, Taniec nowoczesny, akrobatyka, choreografia turniejowa, pierwsze tańce.

Założycielka Studia Tańca eM, Certyfikowana instruktor, choreograf, tancerka. Tańczy od 8-go roku życia. Uczestniczka i laureatka wielu konkursów tanecznych. Cały czas rozwija się na warsztatach, udoskonalając różnorodne techniki taneczne zarówno w Polsce jak i za granicą (m.in. Broadway Dance Center NY, Pineapple Londyn, Millenium Dance Complex Los Angeles, 68 studio Anglia, PLAYGROUND Los Angeles). Występowała m.in. na deskach Teatru Komedia, Teatru Roma, Stadionu Narodowego w Warszawie. Choreografka i tancerka w reklamach, produkcjach telewizyjnych i projektach artystycznych. Taniec to jej największa pasja, ćwiczenie dla ciała i ducha, jak również świetna zabawa i sposób na oderwanie od codzienności. Na jej zajęciach można nie tylko nauczyć się tańczyć, ale też świetnie się bawić. Lekcje tańca z nią są pełne energii i dobrego humoru. Marta jest również odpowiedzialna za grupy turniejowe, które mają na swoim koncie coraz więcej sukcesów na arenie ogólnopolskiej jak i międzynarodowej.


Szymon Fornalik

Jazz, Modern, Akrobatyka sportowa, Gimnastyka.

Szymon posiada dwa dyplomy instruktora sportu o specjalizacjach taniec oraz akrobatyka sportowa. Były tancerz szkoły tanecznej ”Caro Dance”, z którą niejednokrotnie reprezentował polskie barwy na arenie międzynarodowej. Tańcząc w formacjach, duetach oraz solo w stylach tanecznych takich jak: jazz, modern, show dance oraz hip-hop udało mu się niejednokrotnie stanąć na najwyższym podium w Polsce, Europie i na świecie. Szymon jest instruktorem sportu o specjalizacji taniec. Od lat prowadzi zajęcia z jazzu i tańca współczesnego. Szymon oprócz tańca zajmuje się nauką. Jest studentem wydziału mechanicznego na Politechnice Warszawskiej, a wolny czas spędza na hali grając w siatkówkę. Na zajęciach u Szymona można liczyć na dużą dawkę pozytywnej energii połączonej z ciężką pracą, która doprowadzi do szybkiego progresu widocznego u jego uczniów.


Magda Kapuścińska

Hip hop, Street, Taniec Nowoczesny, Maluch Dance

Tańczy od 9 roku życia. Swoją karierę rozpoczynała w zespołach sportowych Street dance, osiągając między innymi tytuły Mistrza Świata Federacji IFMD w 2010 roku. Przez 10 lat startów w zawodach konkurowała w kategoriach solo, duety, miniformacje i formacje. Współpracowała z takimi artystami jak Smolasty, Tede, czy VNM. Od 6 lat prowadzi zespoły sportowe Street dance i aktywnie rozwija się jako tancerz i choreograf. Na jej zajęciach jest zawsze wesoło, ponieważ Magda ma mnóstwo pozytywnej energii, którą przekazuje swoim kursantom. Taniec, technika, choreografia, a przy tym dobra zabawa i dużo uśmiechu tak właśnie spędzamy czas z Madzią na sali 🙂


Jerry Kowalczyk

Jazz, Modern, Taniec współczesny, Taniec Nowoczesny.

Instruktor i choreograf o Włoskich korzeniach. Kształcił się w Europejskiej Szkole Tańca, w późniejszych latach udzielał się w projektach taneczno-teatralnych, co dało mu możliwość wzięcia udziału, jako jedyna osoba niepełnoletnia w Międzynarodowym Dniu Tańca „Ciało/Umysł”. W wieku licealnym wyjechał do Krakowa, uzyskując tytuł „Aktor Teatru Tańca”, w szkole Taneczno-Teatralnej, gdzie kształcił się z zakresu Wiedzy o Tańcu. Przez ten okres swój warsztat wzbogacił o różne techniki taneczne: taniec współczesny, jazz, modern, taniec nowoczesny jak i zajęcia teatralne. Kończąc edukację szkoły średniej podróżował po Europie: Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Francja, Anglia- szkoląc się tanecznie. Wyjechał również na miesięczne warsztaty do Australii – Perth.
Obecnie jest aktywnym zawodowo instruktorem grup turniejowych w kategoriach: jazz, modern i inne formy tańca i nauczycielem tańca w Szkole Muzycznej I Stopnia. Od 5 lat współorganizuje DANCE CAMP’y za granicą: Bułgaria, Włochy, Hiszpania. Ostatnio, można go również spotkać na turniejach tanecznych w roli sędziego. Jerry jest typowym protagonistą, który zaraża swoją energią innych, jego motto „Możesz tańczyć wszędzie, jeśli tańczysz sercem”. A prywatnie: wulkan energii, zakręcony wariat, miłośnik sportów ekstremalnych, kochający swojego buldoga.Magda Cupryś

Hip hop, High heels, Taniec Nowoczesny

Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 12 lat w jednej warszawskich szkół tańca, którą dwa lata później reprezentowała na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Pod koniec 2017 roku zatańczyła na ceremonii otwarcia Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn. Brała udział w wielu obozach treningowych oraz bardzo szybko została trenerką grupy juniorskiej na obozie Feel the Vibe in Summer. W 2018 roku rozpoczęła swoją przygodę ze stylem High Heels, który teraz jest jej drugim stylem wiodącym, zaraz obok hip-hopu. Trenuje również takie style jak jazz, vogue i waacking ciągle się rozwijając. Brała udział w wielu programach treningowych takich jak: MadCatz Mentorship Program, Heels by Lala, Heels Essence Training Program oraz Stage Training. Stale się szkoli, uczęszcza na zajęcia najlepszych polskich oraz
zagranicznych choreografów, pozostaje otwarta na różne możliwości rozwoju, bierze udział w wielu projektach oraz sama prowadzi warsztaty. Jej zajęcia High heels są bardzo kobiece, urozmaicone i inspirujące. Magda prowadzi zajęcia z ogromną pasją i pozytywną energią.


Oliwia Ratyńska

Technika Tańca Jazzowego, Jazz, Modern, Akrobatyka, Afro Dancehall

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w wieku 6 lat. Po kilku latach dołączyła do zespołu tanecznego, gdzie szkoliła się głownie w stylach jazz i modern. Brała udział w licznych zawodach tanecznych gdzie wraz z zespołem uzyskała tytuł mistrza Europy, a nawet świata. W wieku 16 lat wzięła udział w programie You Can Dance 9, gdzie pod okiem profesjonalnych tancerzy szkoliła się w wielu technikach tanecznych. Po udziale w programie telewizyjnym zaczęła prowadzić warsztaty taneczne w technikach jazz i modern. Brała udział również w wielu projektach tanecznych takich jak spoty reklamowe czy teledyski a także festiwalach tanecznych na terenie całej polski. W 2018 roku pracowała również we Włoszech z choreografem tańca współczesnego Jose Rodriguezem, asystując podczas zajęć. Potem 5 miesięcy mieszkała na Majorce pracowała jako tancerka i choreograf na licznych scenach oraz prowadziła zajęcia taneczne w hiszpańskich szkołach tańca zdobywając ogromne doświadczenie. Występuje na licznych scenach i szkoli się na warsztatach w Polsce i zagranicą. Występowała m.in. u boku Edyty Górniak, Sylwii Grzeszczak czy Grzegorza Hyży. Obecnie szkoli się również w technice Afro dance w Polsce oraz w Paryżu u choreografów światowej sławy.


Iryna Chernikova

Taniec Towarzyski

Instruktor tańca towarzyskiego i użytkowego, z tańcem związana od 15 lat, przygodę z tańcem zaczęła w wieku 3 lat i przez dłuższy czas tańczyła w teatrze tańca towarzyskiego i nowoczesnego – ma za sobą setki występów na scenie i udziały w konkursach krajowych i międzynarodowych. Przez ostatnie kilka lat skupia się na rozwoju w tańcu towarzyskim sportowym, szkoląc się od Mistrzów Polski i Europy w zakresie obu programów – latynoamerykańskiego i standardowego, a zdobytą wiedzę chętnie przekazuje swoim podopiecznym. Na codzień pracuje zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi na kursach i lekcjach indywidualnych tańca towarzyskiego, pierwszego tańca oraz tańca użytkowego. Przekazywanie tajników wiedzy tanecznej oraz praca z ludźmi to jej ogromna pasja.


Ewa Sitarz

Taniec Towarzyski

Tancerka najwyższej klasy „s” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Kilkukrotna v-ce mistrzyni Polski praz finalistka takich turniejów jak: Blackpool Dance Festival, International Dance Festival , czy Mistrzostwa Świata w kategorii do 21 roku życia. Na co dzień pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą – jak i z dorosłymi na kursach tańca towarzyskiego, pierwszego tańca oraz tańca sportowego w systemie Pro -am. Przekazywanie tajników wiedzy tanecznej oraz praca z ludźmi to jej ogromna pasja.%d blogerów lubi to: